Suplementy - kdy a jaké užívat

vaše zkušenosti s doplňky...

Moderátoři: pascal, keba

Folis
Kontaktovat uživatele:

Suplementy - kdy a jaké užívat

Příspěvekod Folis » 25. led 2009 15:08

Mezi nejčastěji se vyskytující dotazy patří to, jaké doplňky stravy užívat a kdy. To mě motivovalo napsat článek, který zrovna čtete.
Vhodně použitá sportovní výživa přinese svému "uživateli" lepší podmínky pro adaptaci na výkon - zrychlí a podpoří regeneraci. Pokud nemůžeme trénovat, nezlepšíme se. Proto bychom se měli snažit dávkovat tréninkové impulzy co nejčastěji a dodávat pak tělu živiny.

http://www.osvalech.cz/zpravy/item/151- ... E%C3%ADvat

Supr článek, dovolil jsem si ho označit jako důležitý. Stručně, jasně a výstižně, nic více netřeba ...

samorost
Supporter

Příspěvekod samorost » 25. led 2009 15:10

Jojo, včera sem ho louskal, je to fajn napsané.

Spartan warrior

Příspěvekod Spartan warrior » 25. led 2009 15:49

Akorát jsem jelen z toho kreatinu ráno a jeho cyklování. V jiným článku zase bylo, že když budeš dávat kreatin denně lžičku, tak to můžeš brát neomezeně dlouho... Ale jinak zajímavej článek.
WE WILL STAND AND FIGHT !!!

Kost_roun II.

Příspěvekod Kost_roun II. » 2. dub 2009 21:39

Čus,co glutamin,má cenu ho brát?Má někdo vyzkoušeno?

Sloty

Příspěvekod Sloty » 3. dub 2009 16:35

Marek píše:Akorát jsem jelen z toho kreatinu ráno a jeho cyklování. V jiným článku zase bylo, že když budeš dávat kreatin denně lžičku, tak to můžeš brát neomezeně dlouho... Ale jinak zajímavej článek.

podle mě je lepší dávat denně 5g kreatinu třeba 4 měsíce a pak na měsíc vysadit atd než klasický cykly

kiLa

Příspěvekod kiLa » 3. dub 2009 17:07

Sloty píše:
Marek píše:Akorát jsem jelen z toho kreatinu ráno a jeho cyklování. V jiným článku zase bylo, že když budeš dávat kreatin denně lžičku, tak to můžeš brát neomezeně dlouho... Ale jinak zajímavej článek.

podle mě je lepší dávat denně 5g kreatinu třeba 4 měsíce a pak na měsíc vysadit atd než klasický cykly

Podle tebe nebo podle mrmzy? :lol:
A nakonec ten lahůdkový mok
sceď přes spodky, jež nepraly se rok

Sloty

Příspěvekod Sloty » 3. dub 2009 19:10

kiLa píše:
Sloty píše:

Podle tebe nebo podle mrmzy? :lol:

podle mrmzy a po konzultaci s dalším zkušeným člověkem i podle mě :lol:

Kost_roun II.

Příspěvekod Kost_roun II. » 3. dub 2009 19:23

Sloty píše:

Zdar a v jakou dobu - hned po tréninku?

stanley
Supporter

Příspěvekod stanley » 4. dub 2009 11:19

napriklad
All of the technical perfection in the world means nothing if someone lacks the volition to break a maximal weight off the floor and force it to lockout.

vesničan

glutamin

Příspěvekod vesničan » 4. dub 2009 17:00

Kost_roun píše:Čus,co glutamin,má cenu ho brát?Má někdo vyzkoušeno?

čau glutamin ti doporučuju - super aminokyselina pro regeneraci - tvůj imunitní systém si ji zamiluje a odvděčí se ti zvýšenou odolností vůči nemocem - opravdu super věc. Osobně si glutamin nekupuju zvlášť v balení, ale mám ho namíchanej v proteinu od výrobce.

Sloty

Re: glutamin

Příspěvekod Sloty » 4. dub 2009 17:34

vesničan píše:
Kost_roun píše:Čus,co glutamin,má cenu ho brát?Má někdo vyzkoušeno?

čau glutamin ti doporučuju - super aminokyselina pro regeneraci - tvůj imunitní systém si ji zamiluje a odvděčí se ti zvýšenou odolností vůči nemocem - opravdu super věc. Osobně si glutamin nekupuju zvlášť v balení, ale mám ho namíchanej v proteinu od výrobce.

měl jsem ho jednou zadarmo k matrixu nepocítil jsem žádnou změnu a po velmi dlouhé době jsem ochořel :lol: ale jen na 2 dny bůh ví třeba nebejt glutaminu ležim tejden každopádně znova bych do něj nešel (jestli nebude zas k něčemu zadarmo :-) jinak bral jsem ho v objemu v dietě by třeba našel lepší uplatnění

keba
Moderator

Příspěvekod keba » 4. dub 2009 18:15

glutamin je na prd.Testováno.Na imunitu možná - během jeho užívání jsem neochořel :)

vesničan

Příspěvekod vesničan » 4. dub 2009 22:27

keba píše:glutamin je na prd.Testováno.Na imunitu možná - během jeho užívání jsem neochořel :)

hoši hoši - ono taky po čem vám hned nevyrostou 8x větší bicáky tak nefunguje :D

samorost
Supporter

Příspěvekod samorost » 4. dub 2009 22:54

co pičuješ, tak řekl jak mu to fungovalo, ó veliký... :?

keba
Moderator

Příspěvekod keba » 4. dub 2009 22:54

vesničan píše:
keba píše:glutamin je na prd.Testováno.Na imunitu možná - během jeho užívání jsem neochořel :)

hoši hoši - ono taky po čem vám hned nevyrostou 8x větší bicáky tak nefunguje :D

Jo já sem přesně ten typ :)

Zpět na “Suplementy a firmy”