KREATIN

vaše zkušenosti s doplňky...

Moderátoři: pascal, keba

Babis
Supporter

Příspěvekod Babis » 31. říj 2011 7:48

já nevim, že se vždycky musí vyjadřovat ten, jehož názory mě nejmíň zajímaj..

Atilak

Příspěvekod Atilak » 31. říj 2011 11:11

Tak dobře je to sice subjektivní, jestli pro tebe ten kreatin je k něčemu nebo k ničemu. To je pravda. Jirkas nemusí tohle hodnotit, to je tvoje věc. Nicméně tvoje odpověď taky nic moc. Takhle se daleko nedostaneš. Parkrát tohle uděláš a příště ti všichni z prominutím naserou.

Ale máš tu 30 stránek o Kreatinu, kde se řeší, že výsledek je u všech kreatinu stejnej. Proto je nejlevnější varianta monohydrát a nejlépe CreaPure ve výsledku stejně učinná jako jakákoliv jiný fancy moderní varianta monohydrátu.

Pokud Ti z nějakého důvodu tohle nedělá dobře, tak si najdi variantu s kreatinem, která Ti bude dělat dobře. Cokoliv navíc k monohydrátu co z něj udělá XXLhugebicepsmotherfuckingvascularsupermanbody-Kreatin je vyhození peněz. Takže bych bral druhou nejekonomičtější variantu ze které Ti není špatně a dobře jí snášíš a víš o ní,že je tam opravdu kreatin.

To je můj skromný názor.
"Given enough time, any man may master the physical. With enough knowledge, any man may become wise. It is the true warrior who can master both....and surpass the result." - Tien T'ai

Jirkas

Příspěvekod Jirkas » 31. říj 2011 12:48

Babis píše:já nevim, že se vždycky musí vyjadřovat ten, jehož názory mě nejmíň zajímaj..

tohle je verejny forum a kazdej ma pravo se vyjadrit :) V mem prispevku nebylo nic spatnyho, mozna tak to, ze te sere, kdyz zrovna ja mam pravdu :lol:
You gotta search within you, you gotta find that inner strength and just pull that shit out of you and get that motivation to not give up and not be a quitter, no matter how bad you wanna just fall flat on your face and collapse

drlift

Příspěvekod drlift » 31. říj 2011 14:13

Atilak píše:Proto je nejlevnější varianta monohydrát a nejlépe CreaPure ve výsledku stejně učinná jako jakákoliv jiný fancy moderní varianta monohydrátu.

Tak tohle si nemyslim a z praxe (tedy alespon u mne a lidi od nas z posilovny) mam zkusenosti jine.

Rencek

Příspěvekod Rencek » 31. říj 2011 17:46

Ono se to dost těžko posuzuje, nikdy nedosáhneš stejných podmínek a okolností, takže spoléhat se na zkušenosti a podle toho soudit účinnost je dosti zavádějící.

Takže dle mě jsou směrodatné pouze studie a zatím nevím o žádné, která by ten výrok vyvracela (pokud nějaká je a unikla mi, byl bych vděčný za odkaz).
"Stáváme se lepšími, když vítězíme sami nad sebou. Stačí mít zápas a zvítězit v něm"
Edward Gibbon

Babis
Supporter

Příspěvekod Babis » 31. říj 2011 22:09

Atilak píše:Tak dobře je to sice subjektivní, jestli pro tebe ten kreatin je k něčemu nebo k ničemu. To je pravda. Jirkas nemusí tohle hodnotit, to je tvoje věc. Nicméně tvoje odpověď taky nic moc. Takhle se daleko nedostaneš. Parkrát tohle uděláš a příště ti všichni z prominutím naserou.

Ale máš tu 30 stránek o Kreatinu, kde se řeší, že výsledek je u všech kreatinu stejnej. Proto je nejlevnější varianta monohydrát a nejlépe CreaPure ve výsledku stejně učinná jako jakákoliv jiný fancy moderní varianta monohydrátu.

Pokud Ti z nějakého důvodu tohle nedělá dobře, tak si najdi variantu s kreatinem, která Ti bude dělat dobře. Cokoliv navíc k monohydrátu co z něj udělá XXLhugebicepsmotherfuckingvascularsupermanbody-Kreatin je vyhození peněz. Takže bych bral druhou nejekonomičtější variantu ze které Ti není špatně a dobře jí snášíš a víš o ní,že je tam opravdu kreatin.

To je můj skromný názor.

Promiň, nemyslel jsem to tak.. nevadí mi, když mi někdo odpoví něco, co bych nejradši neslyšel.. vadí mi, když mi odpoví on.. :)
A díky za odpověď.. :) kre-alkalyn už jsem právě měl a nebylo mi z něj špatně, tak jsem ho chtěl znova zkusit.. moje otázka ale nesměřovala přímo na něj, ale spíš na tu kyselinu alginovou.. jestli o ní někdo něco ví..
A dneska mi kámoš řekl, že mi dá zadarmo ethyl ester, abych ho zkusil, tak uvidim, jak budu reagovat na ten..

Olas11

Příspěvekod Olas11 » 25. lis 2011 14:44

Řešim "dilema":), myslíte, že se vyplatí připlatit za http://eshop.osvalech.cz/detail/16/2x-s ... pure-500g/ kde vyjde 1Kg na 780,-
nebo je http://www.dymatizeonline.cz/detailfoto.php?id=74 to samý? A 1,1Kg vyjde na 600?? Diky.
25let | 180cm | 75kg |

The Stone

Příspěvekod The Stone » 25. lis 2011 18:39

Olas11 píše:Řešim "dilema":), myslíte, že se vyplatí připlatit za http://eshop.osvalech.cz/detail/16/2x-s ... pure-500g/ kde vyjde 1Kg na 780,-
nebo je http://www.dymatizeonline.cz/detailfoto.php?id=74 to samý? A 1,1Kg vyjde na 600?? Diky.

V tomhle pripade ber urcite ten smartlabs

Korba 11
Supporter

Příspěvekod Korba 11 » 25. lis 2011 18:47

Také mam se Smartlabs Creapurem dobrou zkušenost. Navíc ten rozdíl v cenně je extrémně malý při normálním dávkování.
Jeho revírem je činkárna, jeho tempo je vražedné, jeho protivníci jsou pumpovací slečinky, obsazené dřepovací klece a zavřená posilovna... Korba 11 cvičí ve dne v noci!

The Stone

Příspěvekod The Stone » 25. lis 2011 19:12

Presne tak, ten rozdil v cene je minimalni a ten creapure je za dobrou cenu. Pokud precijen chces usetrit, vezmi treba z 4fitness.cz kilo za 250, je to ten samej co dymatize akorat bez pixly s obrazkama.

Osky

Příspěvekod Osky » 31. pro 2011 14:46

Poprosil by som o radu..
Rozhodujem sa medzi http://protein.sk/e-688-creatine-capsules---activlab a http://www.vitalmax.sk/kreatiny/creatin ... s-300.html
neviem ktorý by som mal zobrat, resp. s ktorým ste mali lepšie skúsenosti..alebo poprípade by ste mi mohli aj odporučit nejaký z vlastnej skúsenosti ..ďakujem

Rencek

Příspěvekod Rencek » 31. pro 2011 15:45

Na kapsle bych se vykašlal, vem nějaký monohydrát klasicky v prášku, za sebe můžu doporučit creapure od smartlabs (www.osvalech.cz)
"Stáváme se lepšími, když vítězíme sami nad sebou. Stačí mít zápas a zvítězit v něm"

Edward Gibbon

Osky

Příspěvekod Osky » 3. led 2012 19:32

http://www.obchod.sportujeme.sk/vyzivov ... l/125874p/
poprosil by som váš názor ešte na tento kreatín...ďík

Rencek

Příspěvekod Rencek » 3. led 2012 20:07

Měl by to být Creapure, takže by měl být kvalitní a cena je taky kupodivu dobá (až podezřele na to, že to jsou kapsle).

Ale pořád nerozumím tomu, proč trváš na kapslích.

Edward Gibbon

Osky

Příspěvekod Osky » 4. led 2012 14:34

Sú o vela praktickejšie pre mna...a nemože to byt nejaký ojeb?..lebo mne sa moc nezdá že za hentakú cenu by bol creapure 300tabliet.

Zpět na “Suplementy a firmy”