Majkl

tady se krátce představte...

Moderátoři: pascal, keba

Majkl

Majkl

Příspěvekod Majkl » 25. kvě 2012 17:36

Zdravím, tohle forum pročítám už dlouho a dost mi pomohlo s mým tréninkem a jídelníčkem, tak jsem si řekl, že se představím.
Jmenuju se Michal, je mi 19 let a jsem z Hradce Králové. Dříve jsem hrál 9let závodně fotbal(okres/kraj, nic velkýho), ale po problémech s koleny mi bylo doporučeno přestat. To mi bylo asi 15 let a od tý doby jsem začal chodit do posilovny. Cvičil jsem s kámošem, takový splity z časopisů, no hrůza. Začátkem školního roku jsem začal cvičit fullbody a přijde mi to mnohem lepší a doufám, že až se vyřeší i to koleno tak váha půjde nahoru.
Měřím cca 181 cm a mám váhu 69kg, což je bída a potřebuju nabrat. Mám koleno po operaci a zas mě nějak bolí, takže v červnu jdu k doktorovi co mi na to řekne, protože se s tím nedá moc cvičit.
Moje maximálky
Bench 95kg (dneska jsem poprvý zkoušel zjistit maximálku)
Mrtvý tah - uvidím po tréninku
Dřep - bohužel je teď nemůžu moc cvičit, takže ani nějaký maximálky nemam. Je to blbý, určitě to je i jeden z důvodů proč nemůžu moc nabrat, ale snad se to ještě spraví.
Moje cíle
Nabrat, zatím by mi stačilo na 75kg
Bench 100kg
Mrtvý tah - doplním až zjistím maximálku
Dřep - uvidím no
Můj log
http://forum.ironfactor.cz/viewtopic.php?t=5067
Naposledy upravil(a) Majkl dne 14. črc 2012 12:26, celkem upraveno 2 x.

Cappi

Příspěvekod Cappi » 26. kvě 2012 12:30

a cvičíš v tom svým triku? :twisted:

Majkl

Příspěvekod Majkl » 26. kvě 2012 13:17

Čekal jsem teda hezčí uvítání, ale musim tě zklamat, necvičim v něm. Je tak moc sexy, že bych rozptyloval moc lidí, a bojim se, že by to nebyly jen holky... :D

Kaduhaz
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Kaduhaz » 26. kvě 2012 16:46

Ahojky :) :lol: 69 kg a benčuješ 95? To tě nofearko nebude mít rád :lol:
Každopádně budu držet palce, at všechno jde, jak si přeješ :)
"Jaká je vaše sexuální orientace?"
"Jsem katolický kněz."
Obrázek

Majkl

Příspěvekod Majkl » 26. kvě 2012 18:23

95kg je dobrý? Tak to jsem rád. Navíc ani moc nebenchuju, mám radši tlaky, ale protože jsem přemýšlel o TBT nebo podobném tréninku tak jsem chtěl zjistit maxka. Jen nevím, jestli není nebezpečný zkoušet maxko u mrtvoly, protože nemam opasek. Potřeboval bych nějakou radu, nevím, jestli je nutnost s ním jet nebo ne. Už i uvažuju o jeho koupi, protože ve fitku ho nemaj.

etom

Příspěvekod etom » 27. kvě 2012 15:16

Taky tě zdravím a možná bych ti i odpověděl na dotaz ohledně toho opasku. Pokud nechceš být lifter, což asi nechceš, tak je podle mě pásek zbytečný. Cvič bez něj a budeš mít mnohokrát silnější střed těla a maximálky bez pásku se taky dají dělat. Chce to samozřejmě tu mrtvolu technicky umět, ale i s páskem si můžeš oddělat záda.

Ale jestli o ten pásek fakt stojíš, tak kup nějaký lifterský, ne ten tenký fitnesácký. :)
Snatch - 145kg
CJ - 180kg
Back squat - 240kg
Front squat - 2x200kg
Deadlift - 270kg
Push press - 2x150kg
Split jerk - 180kg

Videa: https://www.youtube.com/user/ecrossfitNJ/videos
https://www.instagram.com/tom.hrancik/

Nikdy ničeho nelituj.

Majkl

Příspěvekod Majkl » 27. kvě 2012 15:20

Ok, dík za odpověď, tak si ještě nechám zkontrolovat, popřípadě srovnat techniku a opasek kupovat nebudu.

Lofas
Supporter

Příspěvekod Lofas » 6. čer 2012 11:31

zdar , na tvoju váhu celkom pekný bench..
písal si že maš problemy s kolenami, neviem presne o čo ide ale mam známeho.. on už ma 49r. ale v maldosti hrával nohejbal a tiež mal z toho nejak doj*né kolena.. , tak s tým prestal neskôr robil kratšiu dobu vzpieranie, a nejaku atletiku už nvm čo ale nakoniec sa dostal ku kulturistike bol aj na MR SR a vyhral ako vo svojej kategorií a hovoril mi že odkedy začal cvičiť, drepovať atd tak ho kolena prestali bolieť a vravím ma 49 rokov a nemá s nimi žiadne problemy, ono neviem presne ako si na tom ty ale myslim že ked na to pojdeš rozumne pomaly začneš a budeš sa snažiť tak by si sa nemohol zraniť. ono doktori ti toto nedoporučia že začni cvičiť ale opatrne.. taktiež sa boja že si naložiš vela alebo niečo odjebeš si kolena a ty potom povieš ved mne doktor poradil cvičiť. no ale čo poznám pár ludí a aj ja mam jednu skusenosť s chrbátom tak mi cvičenie celkom pomohlo :)

Trhačky, a rukavice spôsobuju gynekomastiu !! znižuju TST a zvyšuju estrogen!!

Majkl

Příspěvekod Majkl » 7. čer 2012 17:17

No mně na to hrozně dlouho nemohli přijít čím to je, jestli vazy nebo menisky atd, nakonec jsem měl mezi čéškou a kloubem nějaký řasy, který mi prej odsekali. Asi půl roku po operaci to bylo uplně super, postupně jsem začal cvičit a bolest žádná. Jenže pak zase pomalu přišla a teď je to zas špatný. Podařilo se mi objednat k ortopedovi kterej je prej dobrej, tak uvidím v pondělí jak dopadnu. Jinak mně řikal že cvičit můžu normálně a bolet by to už nemělo no...

Ondris

Příspěvekod Ondris » 7. čer 2012 22:32

čau,

do jaké posilky v Hradci chodíš? Já to téhle http://fit-studio.cz/posilovna.html a jsem celkem spokojenej, ale stejně by mě zajímali reference na nějaký jiný posilky v hk.

Majkl

Příspěvekod Majkl » 8. čer 2012 10:28

Čau, chodím do http://fitcentrum-simkova.webnode.cz/ a docela spokojenost, teda hlavně cenově, jinak by to mohlo být větší a chybí mi tam dřepovací klec, na dřepy je tam jen stroj. Co jsem koukal na galerii jak chodíš ty, tak tam je to určitě prostornější a strojů tak zhruba stejně, permice je asi o 60kč dražší měsíční bo 10vstup co jsem to tak rychle projel.

Pak jsem chvíli chodil do Star's Gymu u Alberta, tam to bylo cenově asi jak u tebe, ale já sem se tam necítil moc dobře, ani nevim proč. Protože například na baru si majitel vybírá holky čistě podle vzhledu, což je dost příjemný :lol:

nofearko

Příspěvekod nofearko » 8. dub 2013 16:15

Cau man vitam ta tu, urcite dbaj na techniku pri cvikoch a nehrot vahy a pojde to ;) btw kadu co to placas? :D :D ale bench je fakt pohode na tu bw :) pri tej vahe by som nevytlacil ani 60kg :lol: tak sa drz a budem sledovat ;)
Sila vole a sustredenie je cesta...

AaronHex
Kontaktovat uživatele:

1b90bjg2

Příspěvekod AaronHex » 25. srp 2017 1:41

AaronHex
Kontaktovat uživatele:

ba9bkd66

Příspěvekod AaronHex » 25. srp 2017 2:13

AaronHex
Kontaktovat uživatele:

0t0qfqls