Splitové rutiny: Smrt produktivního tréninku

vše o budování svalové hmoty a síly...

Moderátoři: pascal, keba

Miraa

Příspěvekod Miraa » 3. kvě 2009 11:47

nerozhoduje jenom pocet opakovani,ale i intenzita,ten trenink (bear) sam o sobe je uplne jiny a ma hodne velke volume oproti 5x5

skWor

Příspěvekod skWor » 3. kvě 2009 11:54

Kost_roun II. píše:Já dám každému adresu a ať si čte.Pokuď mu to nedocvakne ani potom,tak je to jeho blbost..Ale většinou mi každej věří,posl 2 měsíce jsou na mě fakt extremně vidět a hlavně na výkonech,to je nejlepší důkaz..
Tak znam takovy typone, co ani to, ze sem je predehnal v objemu a sile za cca pul roku (teda oni sou stale na miste a ja se stale zlepsuju), tak to stejne neni pro ne duraznej argument a furt si vedou svou. Bricho miliony opakovani a "rysovat" a zada taktez malou vahu a hodne opakovani, aby sis je nezkurvil. Cvicit vsechny tlaky, pritahy v predklonu, drepy, bicepsovy zdvihy s utazenym opaskem kuli ochrane spodnich zad. Mrtvej tah je strasnej killer na zada a zadnej prospech z nej neni, jen nebezpeci znicenych zad :) A hlavne pro rust je nej kdyz sval uplne znicis a pak ho nechas tejden rust :). Vyssi frekvence cviceni, je proste omyl a nikam nevede. Pritom, kdyz vezmu v potaz ten jejich split, tak procvici triceps 3x tydne.
No a kdyz by jste videli jejich techniku cviceni, treba bicepsovejch zdvihu, tak by ste jim dali petikorunu na zmrzku. Ale s tim uz clovek nic neudela...

Doufam, ze sem nic nezapomnel.
Impossible is a word to be found only in the dictionary of fools. – Napoleon Bonaparte

Kost_roun II.

Příspěvekod Kost_roun II. » 3. kvě 2009 14:24

skWor píše:
Kost_roun II. píše:Já dám každému adresu a ať si čte.Pokuď mu to nedocvakne ani potom,tak je to jeho blbost..Ale většinou mi každej věří,posl 2 měsíce jsou na mě fakt extremně vidět a hlavně na výkonech,to je nejlepší důkaz..
Tak znam takovy typone, co ani to, ze sem je predehnal v objemu a sile za cca pul roku (teda oni sou stale na miste a ja se stale zlepsuju), tak to stejne neni pro ne duraznej argument a furt si vedou svou. Bricho miliony opakovani a "rysovat" a zada taktez malou vahu a hodne opakovani, aby sis je nezkurvil. Cvicit vsechny tlaky, pritahy v predklonu, drepy, bicepsovy zdvihy s utazenym opaskem kuli ochrane spodnich zad. Mrtvej tah je strasnej killer na zada a zadnej prospech z nej neni, jen nebezpeci znicenych zad :) A hlavne pro rust je nej kdyz sval uplne znicis a pak ho nechas tejden rust :). Vyssi frekvence cviceni, je proste omyl a nikam nevede. Pritom, kdyz vezmu v potaz ten jejich split, tak procvici triceps 3x tydne.
No a kdyz by jste videli jejich techniku cviceni, treba bicepsovejch zdvihu, tak by ste jim dali petikorunu na zmrzku. Ale s tim uz clovek nic neudela...

Doufam, ze sem nic nezapomnel.

Já i když jsem ještě cvičil split,tak sem ale alespoň cvičil s činkama.Ale u nás v posilce jsou týpci,který jen přesedávaj ze stroje na stroj.Budeš se divit,ale mám je ze všech nejradši - nezabírají místo na lavicích a u stojanů...Ale to,že sou to holky - o tom žádná...Je zkrátka pravda,že neni nad zkušenosti starejch protřelejch veteránů,tyhle časopisový revoluce svalového růstu na kladkách fakt nedávaj smysl..Ale nebudu si hrát na mazanýho - pochopil jsem to až tady...
Nejhorší je svádět svoje neúspěchy na genetiku,být hubený,neznamená ji nemít.
Za rok může být totiž všechno jinak...

skWor

Příspěvekod skWor » 3. kvě 2009 17:49

Tak to oni taky cvici s cinkama. No cvici jen horni pulku tela, ale at si kazdej cvici jak chce. Ja mam radsi fullbody, nebo max hlafbody a oni split. Ale kdyz nemaj poradny argumenty pro to ci ono, tak at nedavaj rady ohledne toho ze cvicis spatne, obzvlast kdyz to cviceni na tobe je videt a na nich ne! (jak se stravujou, to nevim. Ale i v MaF, co se tyce stravy, moc bludy nepisou :) ). Ale s tim uz clovek nic neudela....

Edit: Taky jsem na to prisel az tady, ale je pravda, ze podobnym stylem v mem okoli nikdo necvicil.
Impossible is a word to be found only in the dictionary of fools. – Napoleon Bonaparte

Kost_roun II.

Příspěvekod Kost_roun II. » 3. kvě 2009 18:55

Edit: Taky jsem na to prisel az tady, ale je pravda, ze podobnym stylem v mem okoli nikdo necvicil.[/quote]

Přesně tak.Nemáš kde se to dozvědět,když většinu dostupných informací píše Weiderova klika!To je normální konspirace!!Co by na to řekl Folis?
Nejhorší je svádět svoje neúspěchy na genetiku,být hubený,neznamená ji nemít.

Za rok může být totiž všechno jinak...

Natural_Peter

Příspěvekod Natural_Peter » 29. črc 2009 20:53

Trenoval som split s prestavkami dva roky a bez vysledku. Teraz idem fullbody a uz to zacinam citit a je to vidiet na mojej hypertrolovanej muskulature.
S bratom sme spoluautormi prevratneho treningoveho splitoveho programu, kto by mal zaujem, mozem ho do toho zasvatit.

skWor

Příspěvekod skWor » 29. črc 2009 22:59

Natural_Peter píše:Trenoval som split s prestavkami dva roky a bez vysledku. Teraz idem fullbody a uz to zacinam citit a je to vidiet na mojej hypertrolovanej muskulature.
??? Co to je??

Číča

Příspěvekod Číča » 29. črc 2009 23:08

skWor píše:
Natural_Peter píše:Trenoval som split s prestavkami dva roky a bez vysledku. Teraz idem fullbody a uz to zacinam citit a je to vidiet na mojej hypertrolovanej muskulature.
??? Co to je??

ze ma svaly :D:D:D
Dřep dělá ze žen chlapy. A co dělá z chlapů ženy? Motýlek!

J_Dogg
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod J_Dogg » 17. zář 2010 10:39

Michael Boyle píše:"The reality is, hypertrophy for most non-anabolic-using clients is very hard to come by. And one unfortunate problem with hypertrophy training is our concept of how to train for hypertrophy has also been heavily influenced by steroid users"

Výborný citát :)

AaronHex
Kontaktovat uživatele:

f3vpihkf

Příspěvekod AaronHex » 24. srp 2017 12:43

Zpět na “Trénink”