Jak se správně zahřát?

vše o budování svalové hmoty a síly...

Moderátoři: pascal, keba

Nowic
Supporter

Příspěvekod Nowic » 22. dub 2009 18:43

Třeba drtivá většina z vás by asi měla problém tahat kameny nebo kmeny..s tím se dá dřepovat, dělat pozvedy a i ruce a podobně si přijdou na své...sedy z visu na větvy jsou další alternativa jak cvičit venku....možnosti jsou, ale stejně tak se dá dobře zacvičit v posilovně....tam to má spoustu výhod...člověk není omezen počasím, muže si dobře určit váhu pro cvičení a s lehkou vahou si vybudovat základ
v zivote mate dve mozne cesty... sex, drogy a rock & roll nebo masturbaci, antidepresiva a country... tak jsem si vybral metal

BENNY
Supporter

Příspěvekod BENNY » 22. dub 2009 19:34

Nowic píše:Třeba drtivá většina z vás by asi měla problém tahat kameny nebo kmeny..s tím se dá dřepovat, dělat pozvedy a i ruce a podobně si přijdou na své...sedy z visu na větvy jsou další alternativa jak cvičit venku....možnosti jsou, ale stejně tak se dá dobře zacvičit v posilovně....tam to má spoustu výhod...člověk není omezen počasím, muže si dobře určit váhu pro cvičení a s lehkou vahou si vybudovat základ

tahat kameny nebo kmeny? :lol: :lol: LOL......no co k tomu dodat :lol: :D....asi si zadrepuju, cestou nekde skacim strom a hodim si to na zada :lol: nebo lip, projedu si tim bicaky :woot: ty herkules
"If you want to see the rainbow, you gotta put up with the rain"

Miraa

Příspěvekod Miraa » 22. dub 2009 19:37

BENNY píše:
Nowic píše:Třeba drtivá většina z vás by asi měla problém tahat kameny nebo kmeny..s tím se dá dřepovat, dělat pozvedy a i ruce a podobně si přijdou na své...sedy z visu na větvy jsou další alternativa jak cvičit venku....možnosti jsou, ale stejně tak se dá dobře zacvičit v posilovně....tam to má spoustu výhod...člověk není omezen počasím, muže si dobře určit váhu pro cvičení a s lehkou vahou si vybudovat základ

tahat kameny nebo kmeny? :lol: :lol: LOL......no co k tomu dodat :lol: :D....asi si zadrepuju, cestou nekde skacim strom a hodim si to na zada :lol: nebo lip, projedu si tim bicaky :woot: ty herkules

.... a pak bude nasledovat zvedani tezkych pytlu v domacich pracich :lol: :P :P

Triskač

Příspěvekod Triskač » 22. dub 2009 19:41

Mozno ako doplnenie treningu alebo skor ked nemas kde trenovat je to v pohode napad.Jeden cesky strongman pracuje niekde v kamenolome a sa ho pitali ci chodi do posilovne.A on im povedal ze to je o nicom ze on trenuje s kamenmi a tak.A potom tam zacal po kamenolome kotulat a rozhadzovat 100 kilove sutre :D celkom zaujimavy chapik :D

Bender

Příspěvekod Bender » 22. dub 2009 19:48

Triskač píše:Mozno ako doplnenie treningu alebo skor ked nemas kde trenovat je to v pohode napad.Jeden cesky strongman pracuje niekde v kamenolome a sa ho pitali ci chodi do posilovne.A on im povedal ze to je o nicom ze on trenuje s kamenmi a tak.A potom tam zacal po kamenolome kotulat a rozhadzovat 100 kilove sutre :D celkom zaujimavy chapik :D

nemas dajake jeho video abo aspon jak sa vola?
Kiss my shiny metal ass!

Nowic
Supporter

Příspěvekod Nowic » 22. dub 2009 19:49

To Benny Miraa: Co se tyče Bennyho tak se o tom odmitam bavit páč je mi jasný že takové věci odmitneš hnedka z principu přitom je to dost dobrá alternativa a chtěl bych tě vidět jak by se ti takovej trenink vedl. Jinak Miroo já jsem se pouze snažil zastat názor že i bez té posilky se dá zamakt..ikdyž posilka je hold posilka
v zivote mate dve mozne cesty... sex, drogy a rock & roll nebo masturbaci, antidepresiva a country... tak jsem si vybral metal

Triskač

Příspěvekod Triskač » 22. dub 2009 19:58

Bender - Bending Unit 22 píše:
Triskač píše:Mozno ako doplnenie treningu alebo skor ked nemas kde trenovat je to v pohode napad.Jeden cesky strongman pracuje niekde v kamenolome a sa ho pitali ci chodi do posilovne.A on im povedal ze to je o nicom ze on trenuje s kamenmi a tak.A potom tam zacal po kamenolome kotulat a rozhadzovat 100 kilove sutre :D celkom zaujimavy chapik :D

nemas dajake jeho video abo aspon jak sa vola?

nemam sajnu jak sa vola ale bol raz v jednej relacii na nejakom ceskom programe.Bolo ich tam viac tych strongmanov.Mi to pripadalo jak keby to boli len nejaky amateri pretoze vsetci chodili do roboty a tak.

To nowic: Robyl som cez prazdniny v lese dva mesiace a predlaktia a ruky dostali riadne zabrat a aj chrbat ale hrudnik som v lese moc nezatazil :D ale celkovo som si zamakal a predlaktia dokonca aj nieco malo podrastli :D

BENNY
Supporter

Příspěvekod BENNY » 22. dub 2009 20:01

Nowic píše:To Benny Miraa: Co se tyče Bennyho tak se o tom odmitam bavit páč je mi jasný že takové věci odmitneš hnedka z principu přitom je to dost dobrá alternativa a chtěl bych tě vidět jak by se ti takovej trenink vedl. Jinak Miroo já jsem se pouze snažil zastat názor že i bez té posilky se dá zamakt..ikdyž posilka je hold posilka

sam jsi to rekl ;-)

Miraa

Příspěvekod Miraa » 22. dub 2009 20:06

Nowic: ale to jsem si prave rypal do bennyho :P jak psal tehla do thomylo logu to s tim bicakem a domaci prace....s tvou metodou treninku to nemam nic spolecnyho 8)

BENNY
Supporter

Příspěvekod BENNY » 22. dub 2009 20:09

Miraa píše:Nowic: ale to jsem si prave rypal do bennyho :P jak psal tehla do thomylo logu to s tim bicakem a domaci prace....s tvou metodou treninku to nemam nic spolecnyho 8)

rypat muzes..ja si bicaky projedu rad s tim chlapce nic neudelas :lol: :lol:

FrankSinatra

Příspěvekod FrankSinatra » 22. dub 2009 20:12

ved biceps je najdolezitejsi sval v tele o tom neviete?

kesarak

Příspěvekod kesarak » 22. dub 2009 21:49

Jo STRONGMAN rulez :twisted:, nic proti posilovně, šlo o můj názor :-)... Jen vám asi nepomůže 6Ocm paže kterou ani nestihnete zvednout a nějaký floutek který žije na vesnici vám roztočí hvězdy kolem hlavy :wink:

benny: řekl bych že sem na dobrým fóru 8). Zakompresovaností myslím stabilní polohu ve stoje, sedě,... a přímočarý vratný pohyb. Při práci v kamenictví mi nepohlo to kolik jsem dokázal na kladce nebo benchi protože tímhle přirozeným pohybem zatížíš, využiješ a tím i zesílíš lépe než nastudovanými předloženými cviky... :thumbsup:
Naposledy upravil(a) kesarak dne 22. dub 2009 21:55, celkem upraveno 1 x.

samorost
Supporter

Příspěvekod samorost » 22. dub 2009 21:52

to je nejaka osvěta bo co tohle? :)

kesarak

Příspěvekod kesarak » 22. dub 2009 21:56

samorost píše:to je nejaka osvěta bo co tohle? :)

revoluce :D

samorost
Supporter

Příspěvekod samorost » 22. dub 2009 22:01

žádná revoluce, koukni semhle

http://www.oldtimestrongman.com/old_tim ... icles.html

to už naši pra a prapradědové znali! :)

Zpět na “Trénink”