Equipment

vybavení, pomůcky k maximálnímu výkonu...

Moderátoři: pascal, keba

grim

Příspěvekod grim » 21. srp 2008 13:48

Gaylord Jebal píše:
grim píše: A dosiahlo to takeho meritka ze potom zaciatocnici sa boja benchnut cokolvek cez 100 kilo lebo ich bolia ramena :lol:.

pomaly polka ludi co poznam s bencom kolo 100 kilo ma nejake problemy s ramenami .

Gaylord "ked sme totalne sracky a chceme liftovat co mame robit?" k0kot

naucit sa liftovat spravne, ja som si odpalil rameno na neakom 85 kilovom benchi az potom som zacal pouzivat mozog... mozno to treba aj vam....

kazde zranenie je zapricenene tym, ze nieco podcenis. Bud rehab, alebo mas napicu techniku, alebo moc tlacis na intezitu/objem bez naleziteho rehabovania. No najcastejsou pricinou je ego boosting. Nieco ako - musim zajebat PR tento trening inac padne svet.

stanley
Supporter

Příspěvekod stanley » 21. srp 2008 13:51

grim píše:
Gaylord Jebal píše:
grim píše: A dosiahlo to takeho meritka ze potom zaciatocnici sa boja benchnut cokolvek cez 100 kilo lebo ich bolia ramena :lol:.

pomaly polka ludi co poznam s bencom kolo 100 kilo ma nejake problemy s ramenami .

Gaylord "ked sme totalne sracky a chceme liftovat co mame robit?" k0kot

naucit sa liftovat spravne, ja som si odpalil rameno na neakom 85 kilovom benchi az potom som zacal pouzivat mozog... mozno to treba aj vam....

kazde zranenie je zapricenene tym, ze nieco podcenis. Bud rehab, alebo mas napicu techniku, alebo moc tlacis na intezitu/objem bez naleziteho rehabovania. No najcastejsou pricinou je ego boosting. Nieco ako - musim zajebat PR tento trening inac padne svet.

100% suhlas v tomto ...
All of the technical perfection in the world means nothing if someone lacks the volition to break a maximal weight off the floor and force it to lockout.

grim

Příspěvekod grim » 21. srp 2008 14:04

stanley píše:Problem s RAW drepom a mrtvolov je trochu problem ... ono sa totiz luda neveda dohodnut, ze ci hadrove bandaze a elastaky z 80tych rokov este boli raw alebo uz ne ... a to este nespominam tenisove lopticky pod koleno ...

nech mali co chceli, roubika v hube a vrtulu v zadku furt to nebol equip lifting

teraz je to iny sport (nehovorim ze horsi) ale iny. Poviem priklad:
1000 rokov dozadu nemali pusky, mali luky. Mozno mali aj neake sutaze v strelbe lukom. Teraz uz mame aj strelne zbrane a existuju aj luky. Preto mame dva sporty, lukostrelba a sniperina s puskou :). Prepisat rekordy lukostrelby rekordami v strelbe s puskou by bolo asi dost blbe, aj ked je to sice furt STRELBA ale uplne ina. Inak sa na to TRENUJE, a pouziva sa ine VYBAVENIE.

stanley
Supporter

Příspěvekod stanley » 21. srp 2008 14:18

grimo ja ti rozumiem, len proste nikto nespravil tu tlstu zrejmu ciaru ze tuto to este bolo raw a tuto uz ne ... a teraz spatne sa "historici" na tom ani neveda zhodnut ... tak te tabulky su take vselijake a neoficialne povacsinov ...
All of the technical perfection in the world means nothing if someone lacks the volition to break a maximal weight off the floor and force it to lockout.

stanley
Supporter

Příspěvekod stanley » 21. srp 2008 14:27

Inak tych RAW federacii po svete bezi nekolko, len je to podobne roztriestene ako v equip liftingu ...

opasok, povoleny alebo ne ... bandaze na kolena, povolene alebo ne, alebo ortopedicke navleky ano ne ... proste gulas, tak ako v equip liftingu ...

grim

Příspěvekod grim » 21. srp 2008 14:30

no asi tak...

dalsia zaujmava vec je, ze IPF akoze federacia s najslabsim equipom nema na slovensku/cesku ani nikde v okoli neake raw sutaze, tiez sa na to uplne vyprdli.

ThomyCZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod ThomyCZ » 26. bře 2009 17:23

Oživuju starý téma, ale chtěl jsem se zeptat. Kolik mají tak obvykle prkýnka na boardy? Já měl dojem, že jedno prkýnko je cca 3cm, ale nejsem si jistej..
Obrázek

seigon

Příspěvekod seigon » 26. bře 2009 20:23

ThomyCZ píše:Oživuju starý téma, ale chtěl jsem se zeptat. Kolik mají tak obvykle prkýnka na boardy? Já měl dojem, že jedno prkýnko je cca 3cm, ale nejsem si jistej..

5cm

ThomyCZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod ThomyCZ » 26. bře 2009 22:09

Díky.. a ještě jedna technická.. jak úchop na boardech? Klasicky, o dlaň užší nebo na ramena?
Obrázek

Balthazar

Příspěvekod Balthazar » 26. bře 2009 23:50

o dlan uzsi, ale dost to zavisi aj od vysky
Stop acting like a douche, keep your mouth shut, train the right way, and win.

Knowledge is power..arm yourself

What lack in genetics, I make up for with determination and discipline.

Zpět na “Ostatní ”