Mrtvý tah

cviky známé i méně známé

Moderátoři: pascal, keba

samorost
Supporter

Příspěvekod samorost » 17. čer 2011 1:09

Folis
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Folis » 4. lis 2011 23:33

Od 2:53, Dead lift lock-out hold, zajímavý doplňkový cvik. Někdy zkusím a zařadím do tréninkového plánu.

- http://www.youtube.com/watch?v=8mkRN0Ay ... _embedded#!

Eliapes

Příspěvekod Eliapes » 18. pro 2011 10:24

Zdravim Vas chlapci. Začínám mít obrovskej problém, při vcvičení MT při svý výšce 195 cm. Asi se to už řešilo, spíš stoprocentně, ale sorry já to nikde nenašel :-D Mám pocit že mi u MT nejvíc zabíraj nohy a taky mám velkej problém udržet rovný záda. prostě po dvou až třech seriích jsem mrtvej. Přijde mi, že to ani při mojí vejšce nejde, ale ono to určitě jde :-D Jen nevim jak na to hledal jsem i videa a nic. Kámoš má třeba 180 a jde mu to parádně. Poradíte, díky moc!
Ad omnia paratus

Jirkas

Příspěvekod Jirkas » 18. pro 2011 11:03

Asi bude nejlepsi kdyz se natocis, takhle je to jako vestba :) Kazdopadne pro udrzeni rovnych zad je treba poradne drtit core...
You gotta search within you, you gotta find that inner strength and just pull that shit out of you and get that motivation to not give up and not be a quitter, no matter how bad you wanna just fall flat on your face and collapse

Folis
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Folis » 18. pro 2011 11:21

Co to je "nejvíc zabíraj nohy", při tvé výšce? To spíš zadní strana stehen, hamstringy ti budou hlavně zabírat.

Na udržení zad v dobré pozici se zaměř i na procvičování mezilopatkových svalů a v dolní fázi před započetím zdvihu je silně tlač k sobě.

Eliapes

Příspěvekod Eliapes » 18. pro 2011 19:12

Folis píše:Co to je "nejvíc zabíraj nohy", při tvé výšce? To spíš zadní strana stehen, hamstringy ti budou hlavně zabírat.

Na udržení zad v dobré pozici se zaměř i na procvičování mezilopatkových svalů a v dolní fázi před započetím zdvihu je silně tlač k sobě.

Jo Přesně tak, Hodně zabíraj hamstringy, někdy se to nedá vydržet hlavně při víc opacích, jako jsem to měl a mám v CKD. Nevím si rady, kluci okolo mě takovej problem nemaj, jinak s těma lopatka díky, je to hlavně tím, že jsem deadliftovej začátečník, dlouho jsem to piloval, kluci na to koukali a ted už by to mělo být ok, ale ty hamstringy to je průser. Paradox, že druhej den záda vůbec necítím. A to se soustředím na to abych to tahal zádama, ono to ani ničím jiným nejde no :-D po tý fázi co zkončí nohy.
Ad omnia paratus

Joey_The_Lion
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Joey_The_Lion » 18. pro 2011 19:57

Tak máš ty hamstringy slabé. Zaměř se na ně. :)
"4"
Dear thrusters, F*CK YOU!!!

Eliapes

Příspěvekod Eliapes » 18. pro 2011 21:19

Joey_The_Lion píše:Tak máš ty hamstringy slabé. Zaměř se na ně. :)

Jasně tak budu tahaj jak o život, snad se to zpraví... :-) já myslel, že lidi jako já maj nějaký vychytávky a tahaj jinak....
Ad omnia paratus

Jirkas

Příspěvekod Jirkas » 18. pro 2011 22:55

Eliapes píše:

Jasně tak budu tahaj jak o život, snad se to zpraví... :-) já myslel, že lidi jako já maj nějaký vychytávky a tahaj jinak....

Spis zarad cvik na hamsy, treba good mornings, kdyz das cinku na zadech niz, tak pak dost pracujou prave hamsy :)
You gotta search within you, you gotta find that inner strength and just pull that shit out of you and get that motivation to not give up and not be a quitter, no matter how bad you wanna just fall flat on your face and collapse

Joey_The_Lion
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Joey_The_Lion » 18. pro 2011 22:58

Jirkas píše:
Eliapes píše:

Spis zarad cvik na hamsy, treba good mornings, kdyz das cinku na zadech niz, tak pak dost pracujou prave hamsy :)

Přesně tak jsem to myslel. Slovy "zaměř se" jsem myslel více procvičuj. :)
"4"

Dyas
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Dyas » 20. pro 2011 19:34

cizopasnik ma taky myslim pres 190cm tak by jsi se mohl podivat na nejaky jeho videa na ronnie cz nebo youtube
http://www.youtube.com/watch?v=e5loxn8lCcU
První odchází vůle, až potom síla
Když jdeš k zemi, musíš znovu vstát a bojovat

Joey_The_Lion
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Joey_The_Lion » 20. pro 2011 19:45

Dyas píše:cizopasnik ma taky myslim pres 190cm tak by jsi se mohl podivat na nejaky jeho videa na ronnie cz nebo youtube
http://www.youtube.com/watch?v=e5loxn8lCcU

Téééda. Sice jsem lajk, ale ta technika jeho tahu mi nepřijde moc dobrá. Vždyť má úplně kulatá záda.
"4"

Reiben
Supporter

Příspěvekod Reiben » 20. pro 2011 19:56

on sám psal, že si tu techniku prý uzpůsobil svému tělu po letech tréninku, tak nevím, ale každopádně i všude psal, že si z toho nikdo nemá brát příklad
"PAIN IS MY FUEL!"

Dyas
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Dyas » 20. pro 2011 19:59

äle on podle me vi co dela kdyby neco nesedilo urcite by prestal takovou techniku pouzivat ja to sem jen hodil ze je taky vysokej a prave tu techniku nema takovou jako ti prckove
První odchází vůle, až potom síla

Když jdeš k zemi, musíš znovu vstát a bojovat

Nigga

Příspěvekod Nigga » 20. pro 2011 20:12

Já si myslim, že to jede v pohodě, už jen podle těch vah.. já taky nemám rovný záda.. to prstě neni ani možný.. Každopádně když je mám lehce kulatý, tak dokážu použít břicho.. Kdybych se soustředil na to, abych měl rovný záda, tak nezapojim břišní svaly a bude průser.... jinak páteř nemá nikdo rovnou, ale je taky zakulacená, takže je v přirozený poloze..

Zpět na “Cviky”