Domácí tréninky

pro ty, kteří nechtějí plýtvat kaloriemi a nechce se jim do posilovny

Moderátoři: pascal, keba

Joey_The_Lion
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Joey_The_Lion » 16. led 2011 15:23

Mam výbornou knížku a posilování s vlastním tělem. Jmenuje se Convict Conditioning. Na přání můžu poslat :)
"4"
Dear thrusters, F*CK YOU!!!

Jimi boi
Supporter

Příspěvekod Jimi boi » 5. kvě 2011 19:32

Dalsi borec co vyhnal deti z hriste: http://www.loupak.cz/video/umeni-a-resp ... =Petulka24
Fuckings cool, but Jim is a romantic type

Joey_The_Lion
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Joey_The_Lion » 5. kvě 2011 20:34

Tak to je hodně dobrý hovado :twisted: Kam se na něj hrabou ty černoši...
"4"

Jimi boi
Supporter

Příspěvekod Jimi boi » 5. kvě 2011 20:38

Joey_The_Lion píše:Tak to je hodně dobrý hovado :twisted: Kam se na něj hrabou ty černoši...

ramena ma neskutecny...

Phillip.Z

trening

Příspěvekod Phillip.Z » 21. črc 2011 15:49

cau chcel by som sa opytat ako mozem cvicit doma pri vybaveni :poloh.lavicka, jednorucky, velka cinka, azet cinka, hrazda,lavicka na bench press a este tento stroj http://gym.sk/posilnovacia-veza-tytan-p-816.html . Som este zaciatocnik do miestnej posilky chodim cca 1 mesiac. NAvstevujem ju 3x do tyzdna/pondelok,utorok,streda/. A chcel by som medzi tym aj doma nieco cvicit... V posilke zatial chodim len od stroja ku stroju a cvicim s jednoruckami co mi borci v posilke ukazali. cvicim vlastne vzdy cele telo. Mam si prikladat tak aby som uz poslednu seriu nevladal dokoncit? lebo zatial to tak nerobim :X. Trener v posilke mi ukazal spravnu techniku drepov ktore som zacaal cvicit posledne dva tyzdne na kazdom treningu. Len uz by som to uz chcel aj nejako usporiadat. Uz mi vela ludi tam hovorilo zevraj cvicim uplne hluposti ze zacnem nohy a nedokoncim ich alebo ramena a nedokoncim atd. ze mam ist dve svalove partie na trening a uplne poriadne. Co si o otm myslite? Dakujem.

Candát

Re: trening

Příspěvekod Candát » 21. črc 2011 19:41

Phillip.Z píše:... Co si o otm myslite? Dakujem.

Že si máš sednout a číst, číst, číst a číst a studovat.
Trénink celého těla 3 dny po sobě je Ti k ničemu, jako začátečníkovi Ti stačí 3x týdně celé tělo - fullbody (Po, St, Pá).

Doporučuji sekci: http://www.ironfactor.cz/viewforum.php?f=15

Phillip.Z

Příspěvekod Phillip.Z » 21. črc 2011 21:55

pardon to som zle napisal, chodim tak ako vravis pondelok streda piatok. A tie serie mam ist tak aby som uz poslednu ani nevedel dat?...od pondelka chcem chcem zacatr s tymto planom http://www.ironfactor.cz/viewtopic.php?t=104.

Korba 11
Supporter

Příspěvekod Korba 11 » 21. črc 2011 22:06

U vícekloubových cviků cvičení do selhání nemá smysl. U izolovaných cviků si občas do technického selhání zacvičit můžeš - nikdy by to však nemělo být za cenu selhání techniky nebo že by ti někdo musel dopomáhat (=absolutní selhání).

I když ty jako začátečník do selhání necvič vůbec. Mnohem důležitější je se naučit správně techniku cviků. Ten plán je dobře sestavený, dodržuj ho, začínej na menších vahách a když si budeš absolutně jistý technikou, přidej.

kalef5

ConvictConditioning

Příspěvekod kalef5 » 4. zář 2011 19:57

Zdravím, chcel by som sa poradiť ohľadom tréningového programu v tejto knihe.Ide o to že v každá partia je precvičovaná iba raz do týždňa.Je to dostatočná záťaž?
(Som okolo kroku 6-7 na každom cviku ciže žiadne klasické kliky,zhyby uz nerobím)

Jimi boi
Supporter

Příspěvekod Jimi boi » 4. zář 2011 20:22

Priste to hod spis primo do prispevku, ja prosel celej topic abych si vsimnul ze pises o Convict Conditioning. Mozna to muze stacit, hlavne pokud to v delsim casovym obdobi prostridas s castejsi frekvenci.
CC vypada zajimave, odkud jsi cerpal informace, zajima me to...

Joey_The_Lion
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Joey_The_Lion » 5. zář 2011 8:54

to Jimi: Convict conditioning mam celej ebook. Jestli chceš, někam to upnu.
"4"

Jimi boi
Supporter

Příspěvekod Jimi boi » 5. zář 2011 9:21

Joey_The_Lion píše:to Jimi: Convict conditioning mam celej ebook. Jestli chceš, někam to upnu.

uz jsem si to stahl, ale dik 8)

lelek

Příspěvekod lelek » 14. bře 2013 17:20

"It never gets easier, you just go faster" (Greg LeMond)

keles

Re: Domácí tréninky

Příspěvekod keles » 22. dub 2013 10:37

J_Dogg píše:Trénink doma - vybavení žádné

Nikdy som necvicil a na posilovnu nemám cas popri praci. Chcel by som začať podľa tejto temy. Chcel by som vedieť zhruba za aký čas by som to mal zvládnuť. Nechcem sa naháňať ale aby som to necvičil napríklad dve hodiny a mal by som to zvládnuť za jednu. Chcem podať nejaký výkon ale nie sa zodrať. Pracujem na stavbe takže tlsty nie som a nejakú tu záťaž zvladnem ale nerad by som to prehnal.

Pistak

vhodný tréning

Příspěvekod Pistak » 24. srp 2013 18:41

Ahojte, tak ja som tu novší, teda... čítal som to tu často, ale nie ako registrovaný, no teraz som už tu aj ja....
Ale k veci... nejak si neviem radý poskladať nejaký dobrý plán na cvičenie doma.
Niečo už odcvičené mám, síce nikdy nie v posilovni, ale...nejak sa neviem odhodlať ísť cvičiť mimo domu... asi mám blbú povahu..ale tak je to tak...
teraz som cvičil tu podľa plánu s vybavením:

Trénink doma - vybavení: jednoručky, polohovatelná lavička, hrazda
dřepy s jednoručkami 5x20
tlaky s jednoručkami na šikmé lavici 3x10
shyby na hrazdě 3x10
bic. zdvih s jednoručkami 3x10
tric. extenze za hlavou 3x10
zkracovačky 3x10
výpony na lýtka s jednoručkami 3x10

Ale tie čísla som už mal iné, a aj váhy... Potom som si to rozdelil že v jeden deň to boli nohy a hrud... a v druhý zasa ruky chrbát... ale to predpokladam že bolo zle... tak sa obraciam na Vás s prosbou o radu...

skúste sa prosím Vás niekto pozrieť na moje vybavenie čo mám doma, a niečo s tým vymyslieť že čo by bolo vhodné, a ako... ja som toto vyššie cvičil každý druhý deň, tak neviem či som to aj zbytočne nepreháňal, alebo neviem..
Najviac by sa mi asi páčilo precvičiť celé telo v jeden deň, a deň pauza a zasa druhý deň to isté... a tak...
Inak.. pamätám si že kedysi som mával aj svalovku po cvičení, a teraz fakt mávam ale to len občas, či pridávam váhu či iný cvik, tak cítim niečo ale fakt slabo....neviem či to je z doplnkov čo mám tiež na obrázku alebo niečo robím veeeľmi zle....

Moje domáce vybavenie..... CLICK FOTO

A...volám sa Števo, Mám 30r, 180cm, 72Kg...

Ďakujem vopred za každú radu a dúfam že ma nezjazdíte....

Zpět na “Cvičení doma”