Sacharidové vlny

vše co má souvislost se správnou stravou

Moderátoři: pascal, keba

alousek95

Dotaz

Příspěvekod alousek95 » 28. črc 2013 2:48

Zdravím :-)
Chci se zeptat, teda pokud Vám to nebude vadit a nebudu Vás tím otravovat..Sestavila jsem si sama jídelníček, strávila jsem nad tím 6 hodin..vypočítala jsem si max. hodnotu sacharidů i bílkovin. Mám je na 7 dní. Max mám 165g S a 110g B a 30 T max. Začínám na 23g S a jdu nahoru a bílkoviny snižují o 15g denně ( s tím, že sobotu i neděli nechávám na 40g . Mám velkou prosbu a dotaz zároveň..Já předtím skoro vůbec nejedla pečivo, knackbroty apod..Jen bílkovinnové věci a sacharidy jsem brala především z mléčných výrobku a zeleniny ( 2,8g S apod.) a z ořechů ( kešu,vlašské) a dělala si chleby z otrub a poslední týden jsem začala snídat žitný chleba (1 krajíc). Chci se zeptat, jaký máte názor na to, zda-li SV mají pro mě smysl..Jestli to bude mít účinek, když najednou budu dostávat sacharidy každý den nejmíň 23g a bude se to navyšovat, když předtím jsem měla takovou stravu ( jak jsem popsala výše). A jak byste prosím rozložili trénink u SV, když chci posilovat 3krát týdně..Nejsem typ, co do všeho jde, chci se na to pořádně připravit a jet na plno, ale když už něco dělám, tak to chci dělat pořádně a jako obrovské plus k nezaplacení, budu brát rady od zkušených lidí.
Předem velký dík za odezvu a užitečné rady.. :-))

bulo

Příspěvekod bulo » 25. led 2015 22:07

vlnite aj kalorie alebo tie mate stale rovnake a dorovnavate ich tukom?
Ked budem mat sacharidy na nule dorovnam to dnom ako v ckd s tym, ze ked urobim iba 800kcal na bielkovinach dalsich cca 1600 dolozim z tuku, spavne? alebo jeden den, resp den s nulou idete len na 800KCAL?

Oskar1234

Re: Sacharidové vlny

Příspěvekod Oskar1234 » 6. črc 2016 15:34

Nevedel by niekto poradit ci by sa nemohlo pit raz za cas napoj bez cukru ?

Schwaninger

Re: Sacharidové vlny

Příspěvekod Schwaninger » 19. pro 2016 15:20

Díky za super příspěvek, pomohl (y)

Zpět na “Výživa/diety”