7 pravidel správné výživy

vše co má souvislost se správnou stravou

Moderátoři: pascal, keba

Lofas
Supporter

v

Příspěvekod Lofas » 16. úno 2011 22:23

okey diky, ja sa budem časom snažiť tu strawu zlepšiť, ale w škole sa stale stahujeme atd po tiredach enni kedy jesť twarohy alebo ryby.. a na ranajky mavam tiež vačšinonu len klobasy, ale potm od obeda to už celkom ide , a počas dna je dobnrý tvaroh alebo len na noc,?

Trhačky, a rukavice spôsobuju gynekomastiu !! znižuju TST a zvyšuju estrogen!!

Jimi boi
Supporter

Příspěvekod Jimi boi » 16. úno 2011 23:15

Fuj dvojity W misto jednoduchyho. Ses Polak nebo co?
Fuckings cool, but Jim is a romantic type

Zemák

Re: v

Příspěvekod Zemák » 16. úno 2011 23:26

Lofas píše:okey diky, ja sa budem časom snažiť tu strawu zlepšiť, ale w škole sa stale stahujeme atd po tiredach enni kedy jesť twarohy alebo ryby.. a na ranajky mavam tiež vačšinonu len klobasy, ale potm od obeda to už celkom ide , a počas dna je dobnrý tvaroh alebo len na noc,?

To myslíš naozaj, že na raňajky mávaš klobásy? :lol: :lol: :lol:

klobása na raňajky nie je zrovna vhodná. Radšej si daj riadny kopec vločiek s ovocím, alebo sem tam si sprav vajíčka ako praženicu s celozrnným pečivom, alebo ryžové placky (uvarená ryža zmiešanaá s bielkami a pár žltkami a následne urobená na panvici)

Ja sa tiež musím z jednej hodiny na druhú trepať cez celú školu do učební. Spravím bud to, že zostanem v triede a nahádžem do seba aspoň ako takú porciu jedla a prídem o minútu dve minúty neskôr na hodinu, alebo si zoberem dozu s jedlom zo sebou a jem cestou do učebne :lol: alebo počas hodín sa schovám za spolužiačku predo mnou a jem. Ked chceš, tak sa vždy naješ.

Tvaroh môžeš jesť aj počas dňa, nevidím v tom problém spolu napr. so zdravými tukmi, ale moja pochúťka je tvaroh + ryža + proťák ... a na noc tvaroh + rybí tuk, olivový olej alebo iný zdroj omega 3 mastných kyselín je samozrejmosť.
Len veľký cieľ dokáže u človeka prebudiť stimuláciu nevyhnutnú k jeho dosiahnutiu.
All glory goes to my lord and savior Jesus Christ
Sponzor www.Stillmass.eu

Razor339

Příspěvekod Razor339 » 16. úno 2011 23:44

Zemák píše:
Lofas píše:okey diky, ja sa budem časom snažiť tu strawu zlepšiť, ale w škole sa stale stahujeme atd po tiredach enni kedy jesť twarohy alebo ryby.. a na ranajky mavam tiež vačšinonu len klobasy, ale potm od obeda to už celkom ide , a počas dna je dobnrý tvaroh alebo len na noc,?

To myslíš naozaj, že na raňajky mávaš klobásy? :lol: :lol: :lol:

klobása na raňajky nie je zrovna vhodná. Radšej si daj riadny kopec vločiek s ovocím, alebo sem tam si sprav vajíčka ako praženicu s celozrnným pečivom, alebo ryžové placky (uvarená ryža zmiešanaá s bielkami a pár žltkami a následne urobená na panvici)

Ja sa tiež musím z jednej hodiny na druhú trepať cez celú školu do učební. Spravím bud to, že zostanem v triede a nahádžem do seba aspoň ako takú porciu jedla a prídem o minútu dve minúty neskôr na hodinu, alebo si zoberem dozu s jedlom zo sebou a jem cestou do učebne :lol: alebo počas hodín sa schovám za spolužiačku predo mnou a jem. Ked chceš, tak sa vždy naješ.

Tvaroh môžeš jesť aj počas dňa, nevidím v tom problém spolu napr. so zdravými tukmi, ale moja pochúťka je tvaroh + ryža + proťák ... a na noc tvaroh + rybí tuk, olivový olej alebo iný zdroj omega 3 mastných kyselín je samozrejmosť.

Takže když si dám na noc tvaroh, a mám doma olivový olej, tak jak to děláš ? ještě něco jíš, nebo sníst tvaroh a ten tuk nebo olivovy olej jen tak do sebe dostat? :D

Lofas
Supporter

,

Příspěvekod Lofas » 16. úno 2011 23:52

sorry za to dvojite w :D a rano si niekedy robím ja praženicu, vločky malokedy xD celozrnne pečivo si davam to aj v škoel atd, a večer tiež tvaroh a ryby tuk prave som to dal do seba mam ryby tuk v takych tobolkach to je ppči nema to hnsunu chuť a rozplynie sa to až v žaludku :)

Ak si niekto mysli,ze je lepsi ako ja nech zdvihne ruku.ja mu ju zlomim

stanley
Supporter

Příspěvekod stanley » 17. úno 2011 8:09

nahodou klobasy su na ranajky super ... v objemovke ci CKDcke ...
All of the technical perfection in the world means nothing if someone lacks the volition to break a maximal weight off the floor and force it to lockout.

Lofas
Supporter

Příspěvekod Lofas » 17. úno 2011 11:52

ja k nim mavam celozrnne pečivo takže pri CKD-čke by som ho musel vyradiť.. xD ale zatial nemam tak vela tuku 82kil mam na bruchu mi ešte trochu vidno kocky tak na CKD je čas.. až predletom.., a šak klobasky maju tiež nejake bielkoviny tak som aj myslel že na rano to može byť, aj ked zase maso sa spracuvava v tele dlhšie takže by bolo možno vhodnejšie dať si najskor enjake rychle bielkoviny a až potm tie klobasy .)
sam newm no :D

stanley
Supporter

Příspěvekod stanley » 17. úno 2011 20:42

lofas (to je tusim curak v inom jazyku, hej?) vies vlastne co chces riesit?
All of the technical perfection in the world means nothing if someone lacks the volition to break a maximal weight off the floor and force it to lockout.

Lofas
Supporter

.

Příspěvekod Lofas » 17. úno 2011 22:12

fasz je po madarsky kkt :D a lofas konsky kkt xD preto ten nick bo ho mam velky ako kôn nie :D ? :D ale nem to som si len tka dal nevedel som ake si tu dať meno... a ako si to myslel že či viem čo chcem riešiť?

stanley
Supporter

Příspěvekod stanley » 18. úno 2011 9:08

placas tu otazky jednu za druhou bez ladu a skladu, chces aj neco riesit, ci len tak sa vykecavas aby rec nestala?

Zemák

Příspěvekod Zemák » 22. úno 2011 22:20

Razor339 píše:Takže když si dám na noc tvaroh, a mám doma olivový olej, tak jak to děláš ? ještě něco jíš, nebo sníst tvaroh a ten tuk nebo olivovy olej jen tak do sebe dostat? :D

ja tesne pred spaním zjem tvaroh, v polke hodím do seba oliváč 1PL alebo tobolky rybieho tuku a dojem ostatok tvarohu ... umyjem zuby, pomodlím a idem spať :lol:
Len veľký cieľ dokáže u človeka prebudiť stimuláciu nevyhnutnú k jeho dosiahnutiu.

All glory goes to my lord and savior Jesus Christ

Sponzor www.Stillmass.eu

Kaban

Příspěvekod Kaban » 23. úno 2011 0:04

Zemák píše:
Razor339 píše:Takže když si dám na noc tvaroh, a mám doma olivový olej, tak jak to děláš ? ještě něco jíš, nebo sníst tvaroh a ten tuk nebo olivovy olej jen tak do sebe dostat? :D

ja tesne pred spaním zjem tvaroh, v polke hodím do seba oliváč 1PL alebo tobolky rybieho tuku a dojem ostatok tvarohu ... umyjem zuby, pomodlím a idem spať :lol:

A dotaz od stravovacího amatéra: Ten olej na noc proč? Já dávám PL rybího oleje ráno nebo dopoledne. Má to nějaký spešl význam na noc? Něco jako lepší přenos tamtoho onam? Thx za odpověď. :)
кабан

lipkofil
Supporter

Příspěvekod lipkofil » 23. úno 2011 21:25

spomaluje vstrebavanie bielkovin.
Obrázek

Kaban

Příspěvekod Kaban » 23. úno 2011 21:36

lipkofil píše:spomaluje vstrebavanie bielkovin.

Díky za info. Takže místo ráno, ho budu cucat na noc, paráda. :lol:

PS: A abych jen tak zbytečně nespamoval, tak jedna mnemotechnická pomůcka, co jsem se naučil.

Jak si snadno zapamatujeme vitamíny rozpustné v tuku?

Snadno! Řekněte ZADEK a vypusťte Z. A je to. :lol: :D
кабан

Balthazar

Příspěvekod Balthazar » 23. úno 2011 22:02

Kaban píše:Jak si snadno zapamatujeme vitamíny rozpustné v tuku?

Snadno! Řekněte ZADEK a vypusťte Z. A je to. :lol: :D
alebo len "deka"
Stop acting like a douche, keep your mouth shut, train the right way, and win.

Knowledge is power..arm yourself

What lack in genetics, I make up for with determination and discipline.

Zpět na “Výživa/diety”