7 pravidel správné výživy

vše co má souvislost se správnou stravou

Moderátoři: pascal, keba

Balthazar

Příspěvekod Balthazar » 2. pro 2011 16:08

tomask,

nebol by som voci tomu taky skepticky, je to jedna z ciest a sam si to skusil, predpokladam ze nikde nenajdes cosi ako "jedzte takto lebo to je to najlepsie". uplne mu chapem ze predtym ako nieco uci/odporuca tak si to vyskusa. ale treba priznat ze je uz priam nevkusne ako toto hladovanie vsetci skusaju a odporucaju, to mi pripomina ze sa musim ist na ich pocest najest :D

tomasK

Příspěvekod tomasK » 2. pro 2011 17:06

Balthazar: vobec proti tomu niesom skepticky, prave naopak. Prislo mi to len take zvlastne, ze niektory ludia sa este stale ohanaju tym starym (2003) clankom a 6-7 jedal je pre nich sväte, a pritom sam autor toho clanku sa po par rokoch ozval, ze to co predtym pisal nebolo az take sväte ako sa zdalo. Ze existuje aj ina alternativa dosiahnutia rovnakeho vysledku. To sa mi na tom praveze pacilo, ze sa opravil, malo trenerov si prizna ze sa v niecom mylili.

Len som to tu dal ako alternativu k clanku z prvej strany. Rovnaky autor, par rokov rozdiel, uplne ine zmyslanie.

To hladovanie je uz nevkusne a mal by si ho praveze vyskusat :D
I hate it when people squat in the bicep rack.

J_Dogg
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod J_Dogg » 2. pro 2011 17:26

Ten vývoj je přirozený. Každý, kdo se soustavně o něco zajímá, sbírá nové informace, přehodnocuje staré apod. Tzn. článek, co je na první straně threadu byl v roce 2003 výsledkem tehdejších znalostí a informací autora. Teď přišel na nové. Fungují oba přístupy, je třeba vyzkoušet na sobě a vybrat si. Např. Charles Staley kdysi psal články o tréninku čistě ve stylu M&F, později změnil názor.

Marek.R

Příspěvekod Marek.R » 26. úno 2012 16:01

Já mám teď problém že jsem omezil porce tak jak by měli být jím pomalu hodně zeleniny a zasytí mě to ale po 30-40min mam teď takový divný pocit v žaludku hladu a nechci jíst pořád to bych takle musel jíst snad 12 jídel denně.

A nevím čím to pořádně jím celozrnné pečivo hodně zeleniny sirové také brambory vajíčka svačiny mam tvaroh s medem ceralie a do toho zamíchanou trochu uvařené ovesné kaše všechno mě zasití ale během chvilky zase citím hlad.

nevím no někde jsem četl že pocit hladu je přirozený a nemělo by se jíst do syta někde zase že hladovění je špatné a zpomaluje metabolismus tak nevím no.

mouser_
Supporter

Příspěvekod mouser_ » 26. úno 2012 19:05

Timpa píše:Já mám teď problém že jsem omezil porce tak jak by měli být jím pomalu hodně zeleniny a zasytí mě to ale po 30-40min mam teď takový divný pocit v žaludku hladu a nechci jíst pořád to bych takle musel jíst snad 12 jídel denně.

A nevím čím to pořádně jím celozrnné pečivo hodně zeleniny sirové také brambory vajíčka svačiny mam tvaroh s medem ceralie a do toho zamíchanou trochu uvařené ovesné kaše všechno mě zasití ale během chvilky zase citím hlad.

nevím no někde jsem četl že pocit hladu je přirozený a nemělo by se jíst do syta někde zase že hladovění je špatné a zpomaluje metabolismus tak nevím no.

kratkodobe hladovění ti metabolismus nezpomali... metabolismus se zpomaluje az po hodne dlouhe dobe hladoveni.. v prekladu : VIC NEZ JEDEN DEN.. ceho se vic muzes bat je katabolismus (jednoduse receno : prichazis o svaly) ale to taky nenastane po 2-5 hodinach bez jidla apod. nesmysly jak vsude pisou suplementacni firmy.. velke jidlo (plnohodnotne jidlo) se postara o to ze katabolismus ti nehrozi.. podle tvrzeni Martina Berkhana muze plnohodnotny obed zajistit prisun aminokyselin po dobu 17 hodin, taky otazka zda je to pravda.. verim tomu ze 6-12 hodin bys mohl klidne hladovet bez obav o to zda ti mizi svaly, ale upozornuju, ze se jedna o MUJ nazor.. doporucuju ti ozkouset a nasledne se rozhodnout co ti vyhovuje : pravidelna strava, nebo neco jako Warrior Diet
"Just remember, somewhere, a little Chinese girl is warming up with your max."

MuayThaier

Příspěvekod MuayThaier » 26. úno 2012 20:28

netreba zabúdať že v hladovaní nieje zakázane uplne jesť, napriklad pri WD môžeš do seba davať zeleninu ovocie pri LG zas BCAAčka ja osobne som daval Orechy zeleninu ovocie a Protein alebo bcaa čka čiže hlavne rýchlo a lahko stravitelné veci + tie tuky no...

takže dake uplne spomalenie metabolizmu myslim nehrozíí...

ked sa to tak vezme tak aj z hladovania môže byť pravidelná strava, pretože v období hladovania sa do seba da hodiť protein a dake orechy/ olivový oje, a neskor ovocie alebo zeleninu,,

pavelpavelec

Re: 7 pravidel správné výživy

Příspěvekod pavelpavelec » 21. pro 2016 10:30

Tak to vypadá, že všechno dodržuju, tak už čekám na ty gainy :lol:

Zpět na “Výživa/diety”