Rozdíly mezi proteiny

vše co má souvislost se správnou stravou

Moderátoři: pascal, keba

Eliapes

Příspěvekod Eliapes » 25. led 2011 11:06

Jak pro koho při objemovce se snažím držet 2g, někdy jdu i nad. Ideál je těch 1,8-2 g/kg. Taky se píše že nadbytek škodí, já s nadbytkem nemám špatné zkušenosti, myslím, že je to zcela individuální. :wink:
Ad omnia paratus

Restor

Příspěvekod Restor » 27. led 2011 11:01

ja nevim, ale ja z proteinov akurat prdim, a serem konske davky :)
Obrázek

Eliapes

Příspěvekod Eliapes » 27. led 2011 18:30

Já ze začátku dostával průjem. Ted jsme v pohodě. :lol:
Ad omnia paratus

Hanz

Příspěvekod Hanz » 27. led 2011 22:34

Já po nadbytku akorát hrozně prdím, jinak pohoda :lol:

J_Dogg
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod J_Dogg » 29. črc 2011 9:14

Zase po čase jsem zabrousil na biomag a tento odkaz se do tohoto tématu hodí http://new.biomag.sk/show_article.php?id=167

hrac

jen pár poznáme

Příspěvekod hrac » 22. srp 2011 18:01

No, já jen pár poznámek. Konopný protein jsme měl. A ta údajná příjemná oříšková chuť, tak to se musím smát. Větší hnus opravdu neexistuje, je to opravdu na pozvracení, a to teda já sním v podstatě vše. Ovšem tím nesnižji jeho výživnou hodnotu. V závěsu, co se hnusné chutě týče, je rýžový protein, ale jinak bych řekl, že zabírá. Ani sójový bych nezavrhoval. Někde jsem četl, že názory na jeho malou výživnost jsou už překonány a že se teď považuje naopak za jeden z nejhodnotnějších. Já ho používám hodně na noc, ale musí se doplňovat methioninem. Naopak si myslím, že přeceňovány jsou proteiny vyráběné z vaječných bílků, ale to je můj subjektivní názor. Mám takový soukromý test, o kterém ovšem nevím nakolik je validní. Prostě protein, po kterém mám větry, tak neberu, protože si myslím, že se špatně tráví, ale možná, že taková úvaha je blbost. Po žádném větry nemám, kromě těch z vaječných bílků. Jinak si myslím, že je vcelku jedno, od které firmy to je, protože to stejně pro všechny beztak dělá jedna fabrika, která to má navíc jako odpad při výrobě různých mléčných výrobků. Světoznámé firmy pak do toho dají příchuť a nějaké údajně hyper super přísady, které jsou stejně na prd, nalepí tam svou značku a prodávají to pětkrát dráž. Proto kupuju normálně od mnohými proklínaného Nutriexaktu, alias Bolidu čistý syrovátkový koncentrát a namíchám si to s maltou dle svého a mám to za pár Kč. Pochybuju, že mají nějakou jinou syrovátku než slavné firmy. Kdo to tady kritizoval, tak stejně se většinou vyjadřoval jen k tomu, jak mu to nechutnalo a pod., což ovšem pramálo vypovídá o využitelnosti toho proteinu. Takže asi tak

Marek.R

Příspěvekod Marek.R » 23. úno 2012 15:04

Dá se nějak zkazit protein našel jsem ve skříni svoje proteiny a jeden už prošel myslim cca 6-10 mesícu a druhy má životnost ještě 2-4 roky

Ten první jsem používal skoro před rokem a ten další letos ale půl roku jsem na něj nesáhl. Tak mě zajímá jestli oba mohu používat nebo raději ne jestli tam nění nějak trvanlivost po otevření (že to musím spotřebovat do pár měsícu po otevření)

celkem mě oba stali dost velký majlant tak bych t nechtěl vyhazovat raději se ptám.

nEcro

Příspěvekod nEcro » 23. úno 2012 20:31

Pete Permabulker píše:Mám vzít Matrix nebo Champ. nutrition? O Matrixu se říká jakej je skvělej a kdesi cosi, ale na champions nutrition (80% protein) jsem slyšel chválu i od "běžných" lidí, tj. nereklamních žvástalů.

Champ. Nutrition je nejhorsi protein co sem kdy videl, mam ho na prodejne jako odstrasujici pripad OINTOVA VYMENA mluvi za vse .

6-10 mesicu je celkem dost no, zkus jak se neposeres tak uvidis :lol:
Obrázek
BP 165 l DL 300 l SQ 240 l RAW
BP 180 l DL 300 l SQ ??? l EQ
195cm/127kg

The Stone

Příspěvekod The Stone » 24. úno 2012 9:01

Pete Permabulker píše: ale na champions nutrition (80% protein) jsem slyšel chválu i od "běžných" lidí, tj. nereklamních žvástalů.

souhlasim s necrem, champ je sajrajt, ale docela by me zajimalo od koho si slysel tu chvalu, protoze ja moc chvaly teda neslysel...naopak, chvalenej je matrix

J_Dogg
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod J_Dogg » 2. srp 2014 21:03

Podobný článek na toto téma: http://www.nutrion.cz/info/detail.php?idzb=48

Buldik

Re: Rozdíly mezi proteiny

Příspěvekod Buldik » 26. lis 2016 22:21

Hráči, nechápu jak se překonal sojový protein? Mám pocit, že je jasně dané jak jsou jednotlivé proteiny stravitelné, neboli využitelné a sice, že sojový protein nejhorší a whey nejlépe stravitelný???

Zpět na “Výživa/diety”