PETR "FOLIS" FOLPRECHT - SEZÓNA 2016 (RAW PWL)

zaznamenávejte své úspěchy/neúspěchy zde

Moderátoři: pascal, keba

Folis
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Folis » 13. čer 2016 21:33

Petr Folprecht | STAŇ SE SILÁKEM HRANIC V RAW MRTVÉM TAHU 2016
VIDEO->-> https://youtu.be/DsZ770K3BbY <-<-VIDEO
========================================
Video z mého sobotního působení na hranickém silákovi v raw mrtvém tahu. Ze závodu mám celkově moc pěkný pocit, z pohledu taktéž pořadatele, byť nám počasí nepřálo, i tak ale diváci udělali super atmosféru a všechny závodníky vyhecovali k moc pěkným výkonům ve všech kategoriích. Bylo super vidět, jak pořadatel Lukáš Vrábel hecoval a řval k lepším výkonům na závodníky, které viděl ten den třeba i prvně v životě, to se mi moc líbilo. :-) Nebo účast špičkového kulturisty Marek Mandík Nabba, který mohl potáhnout ještě více, měl to s rezervami, stejně jako Lukáš, ale je jasné, že netřeba riskovat zranění, když hlavním sportem pro ně je kulturistika. Jan Machač, parádní +300kg club raw deadlifter a kulturista, tentokrát v roli rozhodčího. Škoda, že si nezávodil. :-) Martin Hrabec, další "tříkilař", super výkon na junióra. :-)) Určitě nesmím zapomenout na naše holmócké závodníky, některé i pod mým vedením, Michal Florian, moc pěkných 210kg, přiblížení k osobáčku, paráda. Mladý talent, dorostenec, Ondra Schejbal a jeho zatahnutý nový osobáček s rezervou, chválím. :-) A náš silný lifterský pár Karolína Děrglová a Alexandr Globa, oba super výkony a umístění. Kuba Hlavinka a jeho premiérový závod taky paráda, další už to půjde jen nahoru.

Co se týče mého výkonu, tak byl spíše takový průměrný, díky již od začátku této sezóny zraněnému hamstringu a gluteálu, který mi nedovolil u větších vah zabrat odspodu nohama, tudíž jsem neměl spodní fázi zdvihu, nemluvě o bolesti. Pro mě to byl takový můj uzavírací závod jarní části sezóny. Měl jsem v plánu ještě pohárovku ve Varnsdorfu, ale zranění mi to již nedovolí, navíc výkon by již stagnoval. Již nyní se těším na ročník další a milerádi olomoučtí opět přijedeme. :-) Sportu zdar a raw deadliftu obzvlášť. :-)
==============================
Fotografie: https://www.facebook.com/petr.folprecht ... 640&type=3

AaronHex
Kontaktovat uživatele:

fjvgu5qx

Příspěvekod AaronHex » 24. srp 2017 21:07

AaronHex
Kontaktovat uživatele:

4w4t9wvf

Příspěvekod AaronHex » 29. srp 2017 19:50

Zpět na “Tréninkové logy”